My všetci sme fialoví

0
Rate this post

Nevieme ako dopadnem ja 25rokov chronická pankreatitida v poslednom čase veľké problémy každý má ešte šancu treba sa jej chytiť Boh s vami

Všetkým pacientom posielam dobrú energiu! ♥

Som fialová, pretože tejto chorobe treba venovať pozornosť a myslím si, že dodnes sa rakovine pankreasu venovalo len pramálo pozornosti. Týmto chcem vyjadriť podporu všetkým bojujúcim a zároveň podnietiť ostatných, aby si na seba dávali pozor a chodili na kontrolné vyšetrenia. Sama sa liečim na gastre a viem, aká je prevencia dôležitá. Aj preto sa tejto chorobe venujem v mojej druhej knihe Silnejšia ako osud. Veľa zdravíčka všetkým. Jana Šulková

…velké objatie všetkým …

Som.fialova ano lebo kazdy den bojujes za lepsie dni lepsi ziwot a tooto je zakerna choroba o ktorej som wela nevedela ale som o tom citala a citim s vami s ludmi Co podporu potrebuju svet je velky tak preco sa nespojit a skusit bojovat spolu a nie proti sebe kazde Pekne slovo alebo spojitost cloveka poslini xxx som s vami boch vas zehnaj never give up xx

Vzácna návšteva v našom klube! Dnes sa k nám pripojila aj pani doktorka Beáta Bellová, ktorá stála pri zrode pacientského združenia EUROPACOLON Slovensko. Spoločne s nami po celý deň podporovala naše aktivity, za čo jej z celého srdca ĎAKUJEME.

..za podporu liečby a starostlivosti o pacientov s rakovinou pankreasu

ako vyraz podpory budem mat svoje oblubene fialove ponozky cely den. nic ine fialove nemam, to mi vsak nebrani drzat vam vsetkym palce!

Toto je NAJFIALOVEJŠIA vec, čo mám. Prajem všetkým – pacientom s karcinómom pankreasu, ich rodinám, lekárom aj celému tímu – veľa pozitívnej energie a síl!

Držím palce aby mali silu zvládať toto zákerné ochorenie so vztycenou hlavou, aby si udržali úsmev až do konca aj ked to bude ťažké a užívali si krásy dní pokiaľ sa to dá a žijú.

Sme fialové 🙂 Nám táto zákerná rakovina vzala pred pár dňami našu rozprávkovú babičku…

Prečo som fialový? Preto, lebo som o rakovine pankreasu nič nevedel. Preto, lebo teraz, keď viem, som presvedčený, že je potrebný dôkladný výskum tohto ochorenia. Preto, aby všetci pacienti, ich rodiny a priatelia vedeli, že mi to nie je jedno. Marcel HANÁČEK, šéfdramaturg Rádia REGINA (RTVS)

Aj rádio Viva Metropol JE FIALOVÉ! Moderátori Mirko ČIEF a Marek MAKARA – ďakujeme!

Podporujem Svetovy den boja proti karcinomu pankreasu.

Som fialova ✌️…uprimne zo srdca , zelam vsetkym pacientov vela sily, energie a odvahy …

Áno to sú ONY! Čakajú na Vás v piatok 13.novembra v Klube podpory pacientov na NOÚ, Klenová 1 Bratislava – naše úžasné dobrovoľné poradkyne, ktoré vedia čo to je bojovať s onko-ochorením!

Sme FIALOVE. Kamarátka našej mamy, teta Bibka stratila ocka. Nech nikomu nevezme tatina zlá choroba.

Chcem podporiť všetkých čo vedia čo rakovina je..